| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 243,0 kcal / 1.016,7 kJ |
| Proteini | 16,7 g |
| Ugljikohidrati | 0,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,3 g |
| Mast | 19,4 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |