| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 590,0 kcal / 2.468,6 kJ |
| Proteini | 25,0 g |
| Ugljikohidrati | 13 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 5,6 g |
| Mast | 47,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 8,7 g |
| Natrij | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |