| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 219,0 kcal / 916,3 kJ |
| Proteini | 7,3 g |
| Ugljikohidrati | 16 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 15,0 g |
| Mast | 14,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 10,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |