| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 330,0 kcal / 1.380,7 kJ |
| Proteini | 31,0 g |
| Ugljikohidrati | 29 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,3 g |
| Mast | 12,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 6,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 13,0 g |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |