| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 253,0 kcal / 1.058,6 kJ |
| Proteini | 8,9 g |
| Ugljikohidrati | 7,9 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,7 g |
| Mast | 19,1 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 2,4 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 6,9 g |
| Natrij | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |