| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 151,0 kcal / 631,8 kJ |
| Proteini | 2,2 g |
| Ugljikohidrati | 5,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,1 g |
| Mast | 12,9 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,9 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 3,3 g |
| Natrij | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |