| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 481,0 kcal / 2.012,5 kJ |
| Proteini | 4,6 g |
| Ugljikohidrati | 3,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,2 g |
| Mast | 50,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 32,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |