| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 304,0 kcal / 1.271,9 kJ |
| Proteini | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 84,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 82,2 g |
| Mast | 0,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |