| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 530,0 kcal / 2.217,5 kJ |
| Proteini | 2,8 g |
| Ugljikohidrati | 66 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 66,0 g |
| Mast | 28,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 11,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 1,2 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |