| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 76,0 kcal / 318,0 kJ |
| Proteini | 0,0 g |
| Ugljikohidrati | 17 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 15,0 g |
| Mast | 0,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 0,6 g |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |