| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 215,0 kcal / 899,6 kJ |
| Proteini | 2,3 g |
| Ugljikohidrati | 38,9 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 22,3 g |
| Mast | 5,9 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 1,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |