| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 245,0 kcal / 1.025,1 kJ |
| Proteini | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 61 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 60,0 g |
| Mast | 0,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |