| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 311,0 kcal / 1.301,2 kJ |
| Proteini | 22,9 g |
| Ugljikohidrati | 2,6 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,6 g |
| Mast | 23,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 15,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |