| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 197,0 kcal / 824,3 kJ |
| Proteini | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 47,6 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 43,1 g |
| Mast | 0,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |