| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 310,0 kcal / 1.297,0 kJ |
| Proteini | 19,4 g |
| Ugljikohidrati | 4,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 1,2 g |
| Mast | 24,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 17,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |