| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 448,0 kcal / 1.874,4 kJ |
| Proteini | 5,5 g |
| Ugljikohidrati | 43,8 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 27,4 g |
| Mast | 27,9 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 18,8 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |