| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 475,0 kcal / 1.987,4 kJ |
| Proteini | 8,7 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 21,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 7,7 g |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |