| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 523,0 kcal / 2.188,2 kJ |
| Proteini | 21,0 g |
| Ugljikohidrati | 0,7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,5 g |
| Mast | 49,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 19,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 1,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |