| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 182,0 kcal / 761,5 kJ |
| Proteini | 17,0 g |
| Ugljikohidrati | 2,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 11,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |
| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 182,0 kcal / 761,5 kJ |
| Proteini | 17,0 g |
| Ugljikohidrati | 2,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 11,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |