| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 513,0 kcal / 2.146,4 kJ |
| Proteini | 7,0 g |
| Ugljikohidrati | 58,8 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 23,4 g |
| Mast | 27,3 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 12,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 2,2 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |