| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 3.382,0 kcal / 14.150,3 kJ |
| Proteini | 15,4 g |
| Ugljikohidrati | 73,0 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,7 g |
| Mast | 3,1 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,8 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |