| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 138,0 kcal / 577,4 kJ |
| Proteini | 12,5 g |
| Ugljikohidrati | 0,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,2 g |
| Mast | 9,7 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |