| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 332,0 kcal / 1.389,1 kJ |
| Proteini | 3,0 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 56,0 g |
| Mast | 10,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 2,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 2,9 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |