| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 315,0 kcal / 1.318,0 kJ |
| Proteini | 21,0 g |
| Ugljikohidrati | 2,4 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,4 g |
| Mast | 25,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 16,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |