| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 379,0 kcal / 1.585,7 kJ |
| Proteini | 24,0 g |
| Ugljikohidrati | 1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 1,0 g |
| Mast | 31,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 25,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |