| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 359,0 kcal / 1.502,1 kJ |
| Proteini | 17,3 g |
| Ugljikohidrati | 0,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,1 g |
| Mast | 32,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 13,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 1,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |