| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 94,0 kcal / 393,3 kJ |
| Proteini | 8,4 g |
| Ugljikohidrati | 2,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,6 g |
| Mast | 5,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,7 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 0,7 g |
| Natrij | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |