| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 372,0 kcal / 1.556,5 kJ |
| Proteini | 9,0 g |
| Ugljikohidrati | 77 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,9 g |
| Mast | 0,7 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 11,0 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |