| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 499,0 kcal / 2.087,8 kJ |
| Proteini | 12,9 g |
| Ugljikohidrati | 38,6 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 33,4 g |
| Mast | 31,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 5,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 7,0 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |