| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 329,0 kcal / 1.376,5 kJ |
| Proteini | 8,0 g |
| Ugljikohidrati | 58,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 19,0 g |
| Mast | 7,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,2 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |