| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 128,0 kcal / 535,6 kJ |
| Proteini | 13,0 g |
| Ugljikohidrati | 0,7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,5 g |
| Mast | 8,4 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |