| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 359,0 kcal / 1.502,1 kJ |
| Proteini | 4,9 g |
| Ugljikohidrati | 47,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 26,2 g |
| Mast | 16,7 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |