| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 465,0 kcal / 1.945,6 kJ |
| Proteini | 9,2 g |
| Ugljikohidrati | 55 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,4 g |
| Mast | 22,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 10,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 5,0 g |
| Natrij | 1,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |