| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 585,0 kcal / 2.447,6 kJ |
| Proteini | 25,0 g |
| Ugljikohidrati | 21 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 4,0 g |
| Mast | 50,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 7,0 g |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |