| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 682,0 kcal / 2.853,5 kJ |
| Proteini | 26,2 g |
| Ugljikohidrati | 14,8 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 5,6 g |
| Mast | 55,6 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,7 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 8,6 g |
| Natrij | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |