| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 389,0 kcal / 1.627,6 kJ |
| Proteini | 7,9 g |
| Ugljikohidrati | 64 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 44,0 g |
| Mast | 11,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 5,8 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 6,0 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |