| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 430,0 kcal / 1.799,1 kJ |
| Proteini | 44,1 g |
| Ugljikohidrati | 20,6 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 1,0 g |
| Mast | 16,1 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 2,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 13,0 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |