| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 119,0 kcal / 497,9 kJ |
| Proteini | 3,1 g |
| Ugljikohidrati | 16,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 15,1 g |
| Mast | 4,6 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 0,2 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |