| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 488,0 kcal / 2.041,8 kJ |
| Proteini | 7,0 g |
| Ugljikohidrati | 65,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 24,6 g |
| Mast | 21,7 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 19,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 2,0 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |