| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 448,0 kcal / 1.874,4 kJ |
| Proteini | 9,6 g |
| Ugljikohidrati | 62 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 4,8 g |
| Mast | 17,8 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 7,1 g |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |