| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 379,0 kcal / 1.585,7 kJ |
| Proteini | 10,0 g |
| Ugljikohidrati | 77 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 40,0 g |
| Mast | 3,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 1,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 1,5 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |