| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 544,0 kcal / 2.276,1 kJ |
| Proteini | 25,0 g |
| Ugljikohidrati | 21 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,7 g |
| Mast | 38,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 12,0 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |