| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 333,0 kcal / 1.393,3 kJ |
| Proteini | 1,4 g |
| Ugljikohidrati | 73 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 72,0 g |
| Mast | 0,4 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 17,0 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |