| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 417,0 kcal / 1.744,7 kJ |
| Proteini | 13,0 g |
| Ugljikohidrati | 76 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 7,8 g |
| Mast | 5,8 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,9 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 4,1 g |
| Natrij | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |