| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 469,0 kcal / 1.962,3 kJ |
| Proteini | 7,0 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 24,0 g |
| Mast | 22,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 19,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 3,9 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |