| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 167,0 kcal / 698,7 kJ |
| Proteini | 3,4 g |
| Ugljikohidrati | 20,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 16,5 g |
| Mast | 7,8 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,9 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |