| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 373,0 kcal / 1.560,6 kJ |
| Proteini | 11,0 g |
| Ugljikohidrati | 72,7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 16,0 g |
| Mast | 2,7 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,7 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 11,0 g |
| Natrij | 2,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |