| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 431,0 kcal / 1.803,3 kJ |
| Proteini | 38,0 g |
| Ugljikohidrati | 4 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,9 g |
| Mast | 29,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 17,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |