| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 108,0 kcal / 451,9 kJ |
| Proteini | 5,8 g |
| Ugljikohidrati | 9,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,3 g |
| Mast | 5,1 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 1,0 g |
| Natrij | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |