| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 251,0 kcal / 1.050,2 kJ |
| Proteini | 7,2 g |
| Ugljikohidrati | 52,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,4 g |
| Mast | 1,4 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |